steta
Kontakt: Pošalji privatnu poruku WWW

Tri horoskopska znaka kojima februar donosi luđački seks

pon vel 06, 2017 10:20 pm

slika

Požuda i divlje strasti su ono što će obilježiti život nekim znacima tokom najkraćeg mjeseca u godini i biće im toliko dobro da će poželjeti da februar zauvijek traje.

VAGA

Februar je najstrastveniji mjesec za Vage. U kući parova Vage nalaze se Venera, Mars i Uran, eksplozivna kombinacija, a u kući erotike nalaze se Sunce i Merkur. Vladari tih kuća su dobro smešteni, ali iako je to tako, ova kombinacija je opasna i katkad nemoguća za kontroliranje. Jupiter u Vagi to pojačava s obzirom na to da on ne voli ograničenja. Tokom februara u vašem ljubavnom životu sve je moguće: divlji seks, zaljubljenost do očaja, vatreno udvaranje, potraga za boljom polovinom, udruženje snaga s voljenom osobom kako bi postigli nešto posebno, turbulentne ljubavne priče s dramatičnim dešavanjima i bučnim raspravama.

OVAN

Februar je puna strasti i erotike. Mars i Venera su u Ovnu! Venera je planeta ljubavi, a Mars je planeta strasti. Kada su u istom znaku raspoloženje je vatreno, a ljubavna iskustva intenzivna. Mars je vladar Ovna, a Venera je vladar kuće parova Ovna, to znači da je uticaj pojačan. Februar je nepredvidljiv, budući da Jupiter kreće retrogradnim hodom, u kući parova Ovna i da su Venera i Mars nepredvidljivi susjedi Uranu. Februar je eksplozivan mjesec, događaji mogu biti predivni i veličanstveni ili dramatični, nepredvidivi, neizbježni i van kontrole.

STRIJELAC

Februar naglašava dvije strane vaše prirode. Venera, Mars i Uran, sješteni u kući ljubavi i seksa Strijelca stimulišu vašu divlju, instinktivnu i strastvenu stranu. S druge strane, Sunce i vladar kuće parova, Merkur, prolaze kroz kuću uma i naglašava vašu racionalnu prirodu. Koja će strana prevagnuti? Najvjerovatnije primitivni instinkti i oslobodićete osjećanja kroz nepromišljene akcije. Tek nakon toga će vaš um početi da filtrira i procjenjuje situacije. Moguće je i da ova dva uticaja djeluju zajedno, na različitim poljima. Racionalan dio vas istaknuti će se u tradicionalnim vezama, a divlji dio vas u novoj ili slobodnoj vezi. Kako god bilo, februar ima veliki potencijal za snažna ljubavna iskustva.
Sarajevo će viječno da živi. Grade moj!

muminovic
Kontakt: Pošalji privatnu poruku

Re: Tri horoskopska znaka kojima februar donosi luđački seks

sub vel 18, 2017 1:48 pm

ČVRST dokaz o tome da zvijezde zaista utječu na našu osobnost, (još) ne postoji, no novo istraživanje o utjecaju položaja zvijezda u trenutku rođenja pokazalo je da karakter osobe može biti povezan s datumom, odnosno mjesecom, rođenja.

Istraživanje čiji su rezultati objavljeni u članku "Astrology and celebrity: Seasons really do influence personality" u magazinu EurekAlert!, a koje je proveo Mark Hamilton sa Sveučilišta Connecticut, ukazalo je na povezanost, odnosno utjecaj, mjeseca rođenja i karakternih crta neke osobe. Hamilton je istražio osobine 300 poznatih osoba i na osnovu podataka došao je do zaključka da je najveći broj slavnih rođen između prosinca i ožujka.

Rezultati do kojih je došao pokazali su i to da su osobe rođene u siječnju i veljači kreativnije od onih koje su rođene u drugim mjesecima, ali i da ove osobe imaju i veće šanse za razvoj šizofrenije, iako je ova bolest najvećim dijelom genetski uvjetovana. Hamilton tvrdi i to da su rezultati njegova istraživanja pokazali da su osobe rođene u neparnim mjesecima više ekstrovertne u usporedbi s onima koje su rođene u parnim mjesecima.

steta

pon vel 20, 2017 9:16 pm

u pravu si 100%

muminovic

pon ožu 13, 2017 11:15 am

steta je napisao/la:u pravu si 100%

Vjerujes li ti u horoskope druze ?

steta

čet ožu 23, 2017 10:17 pm

Vjerujem citam svaki dan

sarajlija

sub ožu 25, 2017 12:59 pm

steta je napisao/la:Vjerujem citam svaki dan

Sta si po horoskopu ?
Sarajevo ljubavi moja - Bilo gdje da krenem o tebi sanjam putevi me svi tebi vode cekam s' nekom ceznjom na svijetla tvoja Sarajevo ljubavi moja.

steta

čet ožu 30, 2017 11:00 pm

Rak a po kineskom Bivo

kamenispavac

pet ožu 31, 2017 6:09 pm

steta je napisao/la:Rak a po kineskom Bivo

Jesil jeo kad meso od Bivola ?
I Love Radio Sarajevo

steta

ned tra 02, 2017 10:24 am

nisam ali jesam od raka :D

mrjur

ned tra 02, 2017 11:06 am

steta je napisao/la:nisam ali jesam od raka :D

Kakvo je ?
Bosna i Hercegovina - moja domovina !

agra

sri tra 05, 2017 12:46 pm

ja nisam ni raka ni bilo sto "exzoticno!"

pinoki

sub tra 15, 2017 12:29 pm

ja vala ne vjerujem u horoskope nikako

Natrag na “Ljepota poroka”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 0 gostiju.