Vratnik
Kontakt: Pošalji privatnu poruku

Premijer liga BiH 2015/2016

pon ruj 28, 2015 2:30 pm

Zanimljiva sezona je u toku. Ove godine ispast će šest klubova iz lige. Ovdje diskutujemo o svemu vezanom za PL BiH.

muminovic

Re: Premijer liga BiH 2015/2016

uto lis 20, 2015 4:29 pm

Pratimo je na ovome forumu !

seljak_od_Sarajva

čet lis 22, 2015 11:51 am

Tuspas mene :mrgreen:
Jedan grad, dva kluba. Jedan SPICA , drugi TRUBA! :mrgreen:

Maradona

čet lis 22, 2015 12:11 pm

seljak_od_Sarajva je napisao/la:Tuspas mene :mrgreen:

Pitarluk a? :)))
Želja je glad, želja je vatra.

Exentaler

pon lis 26, 2015 1:55 am

Nije šala 4 komada na Grbavici :D :D !!! Odcepilo je.. :D

PS : Konama sretan 69 rođendan :mrgreen: steta sto je neslavno proslavljen al eto.I da 70 ti docekate za poziciju nize nego Zeljo :evil: od koga je previse je :mrgreen:
Ziv se covjek na sve navikne, samo mrtav jok :mrgreen:

muminovic

pon lis 26, 2015 11:25 am

Exentaler je napisao/la:Nije šala 4 komada na Grbavici :D :D !!! Odcepilo je.. :D

PS : Konama sretan 69 rođendan :mrgreen: steta sto je neslavno proslavljen al eto.I da 70 ti docekate za poziciju nize nego Zeljo :evil: od koga je previse je :mrgreen:

Dobraaaa tekma top ! :-)

Exentaler

pon lis 26, 2015 1:56 pm

muminovic je napisao/la:
Exentaler je napisao/la:Nije šala 4 komada na Grbavici :D :D !!! Odcepilo je.. :D

Sa's vidit kad se zaletimo.... :D Al suti kako je bilo u prvom poluvremenu...na kraju je predobro izaslo..kad se zadrma precka' dobio sam drhtavicu :D

Maradona

pon lis 26, 2015 3:00 pm

Exentaler je napisao/la:
muminovic je napisao/la:

Sa's vidit kad se zaletimo.... :D Al suti kako je bilo u prvom poluvremenu...na kraju je predobro izaslo..kad se zadrma precka' dobio sam drhtavicu :D

Slabo meni ono protiv mrtvog Čelika. Teško će Željo do evrope ove godine.. Šta je s navijačima zna li iko?

Exentaler

pon lis 26, 2015 7:35 pm

Maradona je napisao/la:

Sa's vidit kad se zaletimo.... :D Al suti kako je bilo u prvom poluvremenu...na kraju je predobro izaslo..kad se zadrma precka' dobio sam drhtavicu :D[/quote]

Slabo meni ono protiv mrtvog Čelika. Teško će Željo do evrope ove godine.. Šta je s navijačima zna li iko?[/quote]

Ne mozes po stadionu ostavljati bombe i ocekivati posjetu, doziviti ubistvo nevinog decka i ocekivati posjetu, ne mozes oko kluba i medju navijace drzati likove sa podebljim policijskim i kriminalnim dosijeom i ocekivat da otac djeteta od 15 godina pusti svoje djete da ide na takve utakmice.Klub umjesto da se sukobi sa takvim osobama i eliminise ih iz okruzenja, oni ih jos dovode na pres konferencije.Uredu slazem se da ne mozes birat ko ce navijati za tvoj klub, ne mozes utjecati na to, ali postoje legalni nacini da se takve osobe udalje sa tribina.Ne moze jedan B.D. biti upucan prije par dana, i ocekivat da ce neki otac pustit da njegovo djete, dodje na stadion i prati navijanje takvog covjeka.Eto to je najveci razlog sto normalni, oni obicni navijaci izbjegavaju Juznu tribinu.

Maradona

sri lis 28, 2015 1:47 pm

Exentaler je napisao/la:
Maradona je napisao/la:

Slabo meni ono protiv mrtvog Čelika. Teško će Željo do evrope ove godine.. Šta je s navijačima zna li iko?[/quote]

Ne mozes po stadionu ostavljati bombe i ocekivati posjetu, doziviti ubistvo nevinog decka i ocekivati posjetu, ne mozes oko kluba i medju navijace drzati likove sa podebljim policijskim i kriminalnim dosijeom i ocekivat da otac djeteta od 15 godina pusti svoje djete da ide na takve utakmice.Klub umjesto da se sukobi sa takvim osobama i eliminise ih iz okruzenja, oni ih jos dovode na pres konferencije.Uredu slazem se da ne mozes birat ko ce navijati za tvoj klub, ne mozes utjecati na to, ali postoje legalni nacini da se takve osobe udalje sa tribina.Ne moze jedan B.D. biti upucan prije par dana, i ocekivat da ce neki otac pustit da njegovo djete, dodje na stadion i prati navijanje takvog covjeka.Eto to je najveci razlog sto normalni, oni obicni navijaci izbjegavaju Juznu tribinu.[/quote]

Jesi primijetio kako niko od medija ne smije o tome?

Exentaler

sri lis 28, 2015 3:02 pm

Maradona je napisao/la:
Exentaler je napisao/la:
Maradona je napisao/la:

Slabo meni ono protiv mrtvog Čelika. Teško će Željo do evrope ove godine.. Šta je s navijačima zna li iko?

Ne mozes po stadionu ostavljati bombe i ocekivati posjetu, doziviti ubistvo nevinog decka i ocekivati posjetu, ne mozes oko kluba i medju navijace drzati likove sa podebljim policijskim i kriminalnim dosijeom i ocekivat da otac djeteta od 15 godina pusti svoje djete da ide na takve utakmice.Klub umjesto da se sukobi sa takvim osobama i eliminise ih iz okruzenja, oni ih jos dovode na pres konferencije.Uredu slazem se da ne mozes birat ko ce navijati za tvoj klub, ne mozes utjecati na to, ali postoje legalni nacini da se takve osobe udalje sa tribina.Ne moze jedan B.D. biti upucan prije par dana, i ocekivat da ce neki otac pustit da njegovo djete, dodje na stadion i prati navijanje takvog covjeka.Eto to je najveci razlog sto normalni, oni obicni navijaci izbjegavaju Juznu tribinu.[/quote]

Jesi primijetio kako niko od medija ne smije o tome?[/quote]

Nije bas da ne smije, nego im nije ni interesantno.Realno, tribina je u krizu vec poodavno, od ukljucivanja sumnjivi likova koji imaju razlicite pretenzije, neki su tu radi sticanja ugleda, neki radi glumljena mangupa.Najveca glupost modernih navijaca su tzv podjela, ili ovo frakcionastvo, te su ovi ultrasi, te su ovi ovo oni ono.A u osnovi tu nema puno kluba, a klub da imaju petlju i pamet, moze se vrlo lahko obracunati sa takvim pojavama.Mozda da su se malo ranije obracunali sa takvim diletantima, rahmetli Mirza bi danas mozda bio ziv.Da se na vrijeme likovima koji ostavljaju bombe, udarilo krivicnim prijavama.Uostalom nije mi jasno, klub placa hiljade maraka za osiguranje, a desavaju se stvari tipa da se pronađe bomba, da se dese ubistva.Jednostavno, hijerarhija i moralna vrijednosti rahmetli Đilde su uklonjena, a ne bi me iznenadilo da je pojedine likove uveo i Almir Gredic i neki clanovi uprave da mogu manipulirat na svoju stranu :D

muminovic

sri lis 28, 2015 9:28 pm

u pravu si Exentaler

steta
Kontakt: Pošalji privatnu poruku WWW

sri lis 28, 2015 9:47 pm

Untitled.png
Untitled.png (47.09 KiB) Pogledano 2365 puta.

Da pogledamo i tabelu :D
Sarajevo će viječno da živi. Grade moj!

seljak_od_Sarajva

čet lis 29, 2015 9:58 am

Maradona je napisao/la:
seljak_od_Sarajva je napisao/la:Tuspas mene :mrgreen:

Pitarluk a? :)))

Ponosni Pitar, sa zapada :mrgreen:

Naravno mislim na zapadnu tribinu, a ne zapadnuNjemacku :D :mrgreen:
Jedan grad, dva kluba. Jedan SPICA , drugi TRUBA! :mrgreen:

steta
Kontakt: Pošalji privatnu poruku WWW

ned ožu 06, 2016 9:51 pm

Trenutni najstrijelci lige..

slika

Trenutna tabela..

slika

Irfan Smajic, Irfan Smajić
Sarajevo će viječno da živi. Grade moj!

Natrag na “BiH fudbal”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.