sarajevsky
Site Admin
Kontakt: Pošalji privatnu poruku

Peder sam , tim se dičim- gay svakodnevnica i polemike

sri lis 21, 2015 4:44 pm

Teško je svakome ostati pribran u ovako rovitom , skučenom i međusobno posvađanom svijetu kakav je naša zemlja, nikad previše voljena nam BiH.

Posebice je teško ostati pribran, a k tome i čitave vilice i nosa, ukoliko gajite tople osjećaje prema istome spolu, te sa istim imate , kvragu, i intimne odnose. Odmah se, u trenu čak, sirotinja i svaka šuša, razne vođe u vjerskim skupinama, do posljednjeg taksiste i granapdžije živo uključuju u temu "Šta sa pederima". Zaborave propale milijarde US dolara, izlokane ceste, samoubojstva ratnih invalida, kretenluke raznih probisvijeta i turbo-folk abortusa- zaborave i svoju vlastitu duhovnu bijedu i egzistencijalnu tegobu.

Biti peder ili lezbejka, ili pak "nakaza" koja na živ qrac navlači finu haljinu i podvezice- to je belaj prve vrsti za ovu omalenu, smogom zagušenu čaršiju i njen nikad zadovoljan svijet. Da ne pričam o zavisti ako neka nesretnica, uz sve čak i zgodna sexy cura, pored živa muška na afričkoj šljivi, srče sokove svoje najbolje frendice , te sa njom nakon seksa sjedi na kafi, u nedajbože Kriterionu, ogledajući svoju novu mušku frizuru i pušeći ne-light cigarete....

Vrli dečki iz Fahdovog kantona na Al'pašinu su onomad čak koristili i tae-kwon-do i karate tehnike na istjerivanju Šejtana, te se još živo sjećam cipele broj 46 na licu omalene debeljuškaste lezbejke.

"Valtere, Valtere, pederčino jedna," reče drug Tito zakopčavajući fini ruski opasač, "Kad si ih organizirao protiv švaba, zaboravio si ih organizirati i protiv prokletog američkog srednjezapadnog provincijalizma". "Znam druže Tito, jeb'o me ne jeb'o, ja od sarajlija većih kontraša nisam sreo!", odvrnu tužno Valter, ubaci u torbu revolver, bombu i kazetu Eltona Johna, i proklinjući sudbinu, ode opet u pravcu grada pod Trebevićem.

Šta mislite o zahtjevima naših gay sugrađana? Da li bi vam bilo ok da se ljube na ulici, drže za ručice? Da li bi vam smetalo da vas gay pita za izlazak- kako bi reagirali?

Također, šta to ima u javnom iskazivanju pripadnosti gay-populaciji da svaki peder i lezbejka vatreno navija za paradu?

Exentaler

Re: Peder sam , tim se dičim- gay svakodnevnica i polemike

pon lis 26, 2015 2:02 am

Ja iskreno ne znam sta je problem sa tim gay, peder i takvim polemikama?Sta rade ljudi u svoja 4 zida, nek se brate štemaju kad im volja :mrgreen:

I nek hodaju u cem hoce, vidio sam skoro Bozu Vrecu :mrgreen: pored Papagajke, laganini, haljinica, bradica, japanska punđa i lagano...nit me *ebo, raja mu sviraju, niko ga ne dira.Za razliku od bjelosvjetski gay lobija, koji su ultra agresivni i udaraju na sve, od temeljnih vrijednosti porodice, do moralnih i religijskih strana, ovdje toga nema.Brate nek se paldume, ko im brani :D Jedini uvjet je da mi ne paradira golguzenko pred djetetom, sta radi, koga i kako se praši - njegov izbor.A gay osoba u Sarajevu ima podosta, i mogu rec da smo po tom pitanju mnogo liberalni, recimo petkom navecer u diskoteci, lezbejke se ljube, deckici se drze..mislim ono, okreni glavu ako ti se ne svidja :mrgreen: al ja nikad ne okrenem glavu od lezba kad se ljube i pipaju :mrgreen:
Ziv se covjek na sve navikne, samo mrtav jok :mrgreen:

kamenispavac

sub lis 31, 2015 5:19 pm

Ma nek svako radi sta hoce, ali u svojoj kuci.
I Love Radio Sarajevo

Violet_Witch

uto stu 10, 2015 9:22 pm

hm. da. u ovoj državi je veći problem kad se dvije osobe vole - nego to što nam je javni saobraćaj zona sumraka, što djecu nemaš gdje izvesti, što nemamo pitke vode, što plate nema, i što penzije ponižavaju one koji su ih pošteno zaradili.

lafo smetaju gole muške guzice, a ne smetaju silovanja djevojčica.

de malo o prioritetima da porazgovaramo. može?
Mahala majka

Alfred

uto sij 12, 2016 10:37 am

Ja sam homofob i ne mogu si pomoći, ali priznajem svakom pojedincu pravo na izbor i intimu.

Nikada ne bih učinio ili rekao ništa ružno nikome zbog njegove/njene seksualne orijentacije. Svak će za sebe odgovarati na sudnjem danu.

Natrag na “Ljepota poroka”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.