Exentaler
Kontakt: Pošalji privatnu poruku

Uhapšen Sejfudin Tokic

uto lis 27, 2015 5:11 pm

http://www.radiosarajevo.ba/novost/2052 ... u-sarajevu

Bahnu na portal i imas sta vidjet uhapsili Tokica radi napada na sluzbeno lice, oli ti policajca :D
Ziv se covjek na sve navikne, samo mrtav jok :mrgreen:

Lloyd

Re: Uhapšen Sejfudin Tokic

uto lis 27, 2015 8:44 pm

Gdje to pise da se u Bosni nesto ne smije slikati i da te policija smije zbog toga legitimisati?

Ovdje se radi o osnovnim slobodama, koje su zagarantovane Ustavom BiH i Europskom konvencijom o ljudskim pravima i slobodama. Zbog ovakvih prekoracenja ovlasti policije na zapadu ministar daje ostavku, a policajac bude suspendovan do kraja zivota, pored medijskog silovanja odgovornih!

Exentaler

uto lis 27, 2015 10:59 pm

Lloyd je napisao/la:Gdje to pise da se u Bosni nesto ne smije slikati i da te policija smije zbog toga legitimisati?

Ovdje se radi o osnovnim slobodama, koje su zagarantovane Ustavom BiH i Europskom konvencijom o ljudskim pravima i slobodama. Zbog ovakvih prekoracenja ovlasti policije na zapadu ministar daje ostavku, a policajac bude suspendovan do kraja zivota, pored medijskog silovanja odgovornih!

Policijske, sudske, konzularna, i drzavno - sigurnosne ustanove, vojna postrojenja, vojne baze, kasarne, se NE SMIJU slikati, ni u jednoj drzavi, jer fotografije mogu izazvati sigurnosni rizik.Poslije toga sto su se policijske postaje posebno u BiH nasle na udaru terorista, posebno ona u Bugojnu, logicno je da te policajac pita zasto slikas zgradu policije?Jel hoces da isplaniras gdje najbolje stavit exploziv za sto vecu stetu?

Lloyd

sri lis 28, 2015 9:25 am

Exentaler je napisao/la:
Lloyd je napisao/la:Gdje to pise da se u Bosni nesto ne smije slikati i da te policija smije zbog toga legitimisati?

Policijske, sudske, konzularna, i drzavno - sigurnosne ustanove, vojna postrojenja, vojne baze, kasarne, se NE SMIJU slikati, ni u jednoj drzavi, jer fotografije mogu izazvati sigurnosni rizik.Poslije toga sto su se policijske postaje posebno u BiH nasle na udaru terorista, posebno ona u Bugojnu, logicno je da te policajac pita zasto slikas zgradu policije?Jel hoces da isplaniras gdje najbolje stavit exploziv za sto vecu stetu?

Magarac, u zakonu nema "logicno je" nego pokazes taj zakon koji to zabranjuje. Isto tako, mnogi ne znaju zakone, tako kad nesto zakon zabrani onda se postavi znak zabrane ispred objekta za zabranu, medjutim ni toga nije bilo, sto znaci da je djikan policijski prekoracio svoja ovlastenja. Samo legitimisanje, hapsenje i zadrzavanje Tokica znaci da tu nisu cista posla i da se i policija treba hapsiti jer je ocigledno doslo do namjerne povrede zakona od strane policije. Ovo je politicko hapsenje i u tu svrhu je odradjeno. Samo pljuvanje po Tokicu od strane djikana jos dosta toga govori.

muminovic

sri lis 28, 2015 11:02 am

Kao da namjerno provocir Sejfudin :-)

Exentaler

sri lis 28, 2015 1:08 pm

Lloyd je napisao/la:
Exentaler je napisao/la:

Magarac, u zakonu nema "logicno je" nego pokazes taj zakon koji to zabranjuje. Isto tako, mnogi ne znaju zakone, tako kad nesto zakon zabrani onda se postavi znak zabrane ispred objekta za zabranu, medjutim ni toga nije bilo, sto znaci da je djikan policijski prekoracio svoja ovlastenja. Samo legitimisanje, hapsenje i zadrzavanje Tokica znaci da tu nisu cista posla i da se i policija treba hapsiti jer je ocigledno doslo do namjerne povrede zakona od strane policije. Ovo je politicko hapsenje i u tu svrhu je odradjeno. Samo pljuvanje po Tokicu od strane djikana jos dosta toga govori.

Tako se necemo vrijedjati, jer bi ja mogao reci par rijeci o tebi.Ali nevazno.Tacno se znaju odredbe koje zabranjuju slikanje, i za koje postoje tacno utvrdjena pravila koliko i koji objekti smiju i koliko biti izlagani javnosti.Politicko hapsenje?Ako je politicko hapsenje, to sto je doticni napao sluzbeno lice, policajca, onda ovo ''magarac'' je blaga rijec koju bi ti mogao uputit.Ali helem.Vojni, policijski, konzularna predstavnistva, podzemne vojne baze, i objekti od vitalnog sigurnosnog znacaja za jednu drzavu ne smiju se slikati.Pokusaj slikati americku ambasadu u Sarajevu ili bilo koju drugu ambasadu u Sarajevu, bit ces uhapsen i odveden na ispitivanje.Sluzbeno lice, sa legimitacijom ima svoja ovlastenja, i u skladu sa svojim ovlastenjima, bilo koje lice za koje sumnja da je potencijalni sigurnosni rizik ima pravo da ga legitimise, u slucaju pruzanja otpora da ga uhapsi.Zakon postoji i mozes ga dobiti u svakoj policijskoj stanici.Cak je zabranjeno slikati sluzbena lica, zbog ocuvanja njihovog identiteta i njihove sigurnosti s obzirom da rade posao sklon riziku kakav je policijski.Pokusaj ti slikati u bilo kojoj drzavi policijsku stanicu najmanja stvar sto ce biti da ce te legitimisat, ako ne i na informativni razgovor, a onda ces dobiti i kaznu radi toga. :) Ali ti si malo nabijedjen lik koji fura se na europske konvencije a u osnovi veze nema kako sigurnosno - obavjestajni sektor radi i potrebu za zastitom tih objekata.

Toliko sto se tebe tice.

A sto se tice samog Tukica, koji se ovdje predstavlja kao ultra patriota i kao ''bosnjak za primjer'' da krenemo od starta.Sejfudin Tokic je pravi primjer kako se postaje nacionalno osvijesten za svoj đep.Dojucerasnji ubijedjeni socijalista, predsjednik SDU a prije toga jedan od ubijedjenih socijal demokrata, propali politicki subjekat, koji preko noci za svoj interes postaje ultra nacionalno ubijedjen, da bi se uhljebio u udruzenje ''BH dijaspore'' i tamo uzimajuci dobru lovu, skupa sa ''nesudjenim predsjednikom'' Cericem, uzimali i mlatili lovu.I da Sejfudinu Tokicu kao i vecini danasnjih ''nacionalno osvijestenih'' iz đepa viri crvena jugoslovenska knjizica.Covjek koji ce ostati da je u politickom obracanju i govoru najvise upotrijebljavao cuvenu ''Sjasi Murta da uzjase Kurta'' recenicu i po tome ce ostati upamcen.Sve u svemu samo jos jedan prikaz koliko covjek moze za vlastiti interes izvrsiti totalnu promjenu od prijeratnog komuniste, poslijeratnog socijaliste, i sada u novije doba ultra bosnjaka.

Maradona

sri lis 28, 2015 2:27 pm

Frajer je jednostavno idiot i ne treba obraćati pažnju na njega.
Želja je glad, želja je vatra.

steta
Kontakt: Pošalji privatnu poruku WWW

sri lis 28, 2015 9:44 pm

Maradona je napisao/la:Frajer je jednostavno idiot i ne treba obraćati pažnju na njega.

Napisao si prije mene ovu istinu :D
Sarajevo će viječno da živi. Grade moj!

Exentaler

čet lis 29, 2015 12:08 am

Nije on idiot, ja kad malo bolje pogledam na licnost Sejfe...skontam kako on na taj idiotizam dobru lovu maznu, i sve sa simbolom zrtve.Uvaljujuci se dijaspori ko napaćeni bošnjo... :)

Lloyd

pet lis 30, 2015 8:24 am

Exentaler je napisao/la:Nije on idiot, ja kad malo bolje pogledam na licnost Sejfe...skontam kako on na taj idiotizam dobru lovu maznu, i sve sa simbolom zrtve.Uvaljujuci se dijaspori ko napaćeni bošnjo... :)

I onda mod kaze da cu dobiti ban ako jos napisem nekom da laze kao pseto ....? U tome i jeste vas problem sto vi ne kontate da to sto Sejfo govori, a i radi, da to zapravo jeste ono sto treba, nego drsko i beozbrazno lazete o njemu znajuci da vecinom ima poentu i onda pokusavate ga diskreditirati lazima.

Tip nista slagao nije kad govori za cetnike, tip otisao zivjeti u svoju rodnu Bluku i sta da vise narod od njega na tom polozaju ocekuje? Medjutim onda slijede uvrede na njegov racun koje nemaju veze sa njegovim angazmanom tipa "pijanac, kockar, uvaljuje se dijaspori" itd? I da jeste sve tacno, a nije nista tacno i radi se iskljucivo o lazima, pa sta?

sarajevsky
Site Admin

pet lis 30, 2015 9:27 am

Lloyd je napisao/la:I onda mod kaze da cu dobiti ban ako jos napisem nekom da laze kao pseto ....? U tome i jeste vas problem sto vi ne kontate da to sto Sejfo govori, a i radi, da to zapravo jeste ono sto treba, nego drsko i beozbrazno lazete o njemu znajuci da vecinom ima poentu i onda pokusavate ga diskreditirati lazima.

Tip nista slagao nije kad govori za cetnike, tip otisao zivjeti u svoju rodnu Bluku i sta da vise narod od njega na tom polozaju ocekuje? Medjutim onda slijede uvrede na njegov racun koje nemaju veze sa njegovim angazmanom tipa "pijanac, kockar, uvaljuje se dijaspori" itd? I da jeste sve tacno, a nije nista tacno i radi se iskljucivo o lazima, pa sta?

Burazeru, nije poenta da ja nekome pametujem o ponašanju, daleko do toga. Meni je samo bitno da atmosfera ostane ok. Ako sjedimo za istim stolom k'o ljudi, ne ide da se ujedamo bez obzira na temu. Čisto stvar čaršijskog običaja. Nadam se da me razumiješ,hvala.

Sejfudin Tokić je, ipak, javna ličnost, i normalno je da na svoj račun mora primiti i teže stvari.

Lloyd

pet lis 30, 2015 10:08 am

sarajevsky je napisao/la:
Lloyd je napisao/la:I onda mod kaze da cu dobiti ban ako jos napisem nekom da laze kao pseto ....? U tome i jeste vas problem sto vi ne kontate da to sto Sejfo govori, a i radi, da to zapravo jeste ono sto treba, nego drsko i beozbrazno lazete o njemu znajuci da vecinom ima poentu i onda pokusavate ga diskreditirati lazima.

Burazeru, nije poenta da ja nekome pametujem o ponašanju, daleko do toga. Meni je samo bitno da atmosfera ostane ok. Ako sjedimo za istim stolom k'o ljudi, ne ide da se ujedamo bez obzira na temu. Čisto stvar čaršijskog običaja. Nadam se da me razumiješ,hvala.

Sejfudin Tokić je, ipak, javna ličnost, i normalno je da na svoj račun mora primiti i teže stvari.

Naravno da Tokic treba primiti kritiku za ono sto politicki govori i radi, medjutim u to ne spadaju uvrede tipa "idiot, pijanac, kockar" itd. Ja nigdje nisam cuo kritiku onog sto on prica ili kritiku sto je otisao zivjeti u Bluku dok recimo Salkic koji je potpredsjednik genocida tvorevine zivi u FBIH.

sarajevsky
Site Admin

pet lis 30, 2015 10:59 am

Lloyd je napisao/la:Naravno da Tokic treba primiti kritiku za ono sto politicki govori i radi, medjutim u to ne spadaju uvrede tipa "idiot, pijanac, kockar" itd. Ja nigdje nisam cuo kritiku onog sto on prica ili kritiku sto je otisao zivjeti u Bluku dok recimo Salkic koji je potpredsjednik genocida tvorevine zivi u FBIH.

Znaš kako ja na to gledam?

Sejfo Tokić je izgubio živce i zdravlje boreći se za jednu ideju u teškom vremenu, sa svim svojim manama kao obični čovjek. Čaršija zna da ima probleme sa tim glupostima(kocka i sl.), ali to ne unižava činjenicu da taj čovjek ima hrabrosti da spriječi već uobičajeno i svakodnevno pljuvanje po simbolima svoje zemlje. Kakav je god, tragično je i tužno bilo gledati njegovo "zakonito" odvođenje od strane desničarske srpske policije, i to na osnovu klasične laži: isticanja preko SRNA-e (gebelsovog djeteta par-exellance) da je neko vitlao "ratnom zastavom" "Armije BiH".

Te i takve napade ne treba otćutati, jer je ionako postalo maltene uobičajeno da se svako malo unizi ili obezvrijedi sve što predstavlja BiH. Ta priča je default zvaničnog srpskog novinarstva u BiH još od vremena Đoginih morbidarija, a sada je upregnuta u bljuvotine Milorada Dodika koji tim dijelom BiH vlada kao Lukašenko.

S druge strane, treba izbjegavati i javno eksponiranje nečije tragičnosti ili pojeftinjavanje ideala, onako kako to rade pojedini novinari iz jedne od najistaknutijih bošnjačkih novina.

Lloyd

pet lis 30, 2015 1:34 pm

sarajevsky je napisao/la:
Lloyd je napisao/la:Naravno da Tokic treba primiti kritiku za ono sto politicki govori i radi, medjutim u to ne spadaju uvrede tipa "idiot, pijanac, kockar" itd. Ja nigdje nisam cuo kritiku onog sto on prica ili kritiku sto je otisao zivjeti u Bluku dok recimo Salkic koji je potpredsjednik genocida tvorevine zivi u FBIH.

Znaš kako ja na to gledam?

Sejfo Tokić je izgubio živce i zdravlje boreći se za jednu ideju u teškom vremenu, sa svim svojim manama kao obični čovjek. Čaršija zna da ima probleme sa tim glupostima(kocka i sl.), ali to ne unižava činjenicu da taj čovjek ima hrabrosti da spriječi već uobičajeno i svakodnevno pljuvanje po simbolima svoje zemlje. Kakav je god, tragično je i tužno bilo gledati njegovo "zakonito" odvođenje od strane desničarske srpske policije, i to na osnovu klasične laži: isticanja preko SRNA-e (gebelsovog djeteta par-exellance) da je neko vitlao "ratnom zastavom" "Armije BiH".

Te i takve napade ne treba otćutati, jer je ionako postalo maltene uobičajeno da se svako malo unizi ili obezvrijedi sve što predstavlja BiH. Ta priča je default zvaničnog srpskog novinarstva u BiH još od vremena Đoginih morbidarija, a sada je upregnuta u bljuvotine Milorada Dodika koji tim dijelom BiH vlada kao Lukašenko.

S druge strane, treba izbjegavati i javno eksponiranje nečije tragičnosti ili pojeftinjavanje ideala, onako kako to rade pojedini novinari iz jedne od najistaknutijih bošnjačkih novina.

Opet ocjenjujes ko govori, a ne kako i sta govori? Koga briga sta je Sejfudin Tokic i da li je zapravo baza te carsijske price o Tokicu BIA (KOS) iz Srbije ili on zaista kocka i pije? To me ne zanima dok god je Tokic u opoziciji.

Isto tako znam da je jedan od rijetkih koji ne zivi u FBIH. Isto tako znam da mu je i prica politicka barem ova sadasnja dosta tacna, prema tome zasto dozivljava vise pljuvanja nego Bakir i Fahro zajedno? Zato sto djikani ne vole sta prica. Ono sto me zaista zanima je to kako i zasto je hapsen u Sarajevu jer njegova i policijska verzija se ne slazu ni po raznom. Ovi tvrde da je slikao stanicu sarajevske korumpirane MILICIJE, a Tokic govori da ga sarajevski korumpirani drotovi maltene zele ubiti i da su ga uhapsili bez veze?

Ono sto jeste sumnjivo da nijedna ni druga strana ne progovaraju?

sarajevsky
Site Admin

pet lis 30, 2015 2:25 pm

Ne znam, vrijeme će pokazati. Pravo da ti kažem, sve mi liči na dizanje larme preko svake mjere, kako od strane Tokića, tako i od novinara.

Najbolje je sačekati sa reakcijom, jer vidiš i sam da je u sve upetljano previše nervoze sa svih strana.

Exentaler

pet lis 30, 2015 7:00 pm

Lloyd je napisao/la:
Exentaler je napisao/la:Nije on idiot, ja kad malo bolje pogledam na licnost Sejfe...skontam kako on na taj idiotizam dobru lovu maznu, i sve sa simbolom zrtve.Uvaljujuci se dijaspori ko napaćeni bošnjo... :)

I onda mod kaze da cu dobiti ban ako jos napisem nekom da laze kao pseto ....? U tome i jeste vas problem sto vi ne kontate da to sto Sejfo govori, a i radi, da to zapravo jeste ono sto treba, nego drsko i beozbrazno lazete o njemu znajuci da vecinom ima poentu i onda pokusavate ga diskreditirati lazima.

Lazima?Covjek bio prijeratni clan KPJ, poslije rata sa Mirom Lazovicem osnovao SDU, ispalio ga Mustafa Resic, stranka propala, on od ''bosanca'' posta bosnjak.Uvalio se u udruzenje dijaspore i sta sam slagao i ko je slagao?Pa nije se to desilo prije 100 godina nego unazad par godina.Lik se skupa sa Cericem uvalio u udruzenje dijaspore i mlati lovu.Sta je tu sad cudno?I sta je iko tu slagao?To su cinjenice, nije to nesto sto ne mozes provjerit sa par klikova na googlu.

Lloyd

sub lis 31, 2015 12:25 am

Exentaler je napisao/la:
Lloyd je napisao/la:

Lazima?Covjek bio prijeratni clan KPJ, poslije rata sa Mirom Lazovicem osnovao SDU, ispalio ga Mustafa Resic, stranka propala, on od ''bosanca'' posta bosnjak.Uvalio se u udruzenje dijaspore i sta sam slagao i ko je slagao?Pa nije se to desilo prije 100 godina nego unazad par godina.Lik se skupa sa Cericem uvalio u udruzenje dijaspore i mlati lovu.Sta je tu sad cudno?I sta je iko tu slagao?To su cinjenice, nije to nesto sto ne mozes provjerit sa par klikova na googlu.

Nije bitno ko je rekao, nego sta je rekao. Kritikuj Tokica sta je rekao, a ne je li sta cugnuo ili ne i ako jeste. Medjutim kod Tokica vama ne smeta da li on cuga ili se kocka, nego to sto govori. Da vam ne smeta sta govori, ne bi vi se udostojili njega ni spomenuti, a kamoli pisati kilometarske komentare.

Inace kad pricas o "dijaspori" pricas kao o nekim "malomunicima" koje "super pametni supermeni" iz Bosne mogu zedne preko vode prevesti, a ne recimo o ljudima koji postaju izmedju ostalog i najmladji ministri u historiji jedne od najrazvijenijih drzava na svijetu?

Jesi ti svjestan da prosjecan dijasporac je obrazovaniji i "premazaniji" deset puta od takvih kao ti? Svi su politicari pogotovo na Balkanu lopovi i mafijasi i to iskljucivo kad treba ukrasti od sopstvenog naroda. Prema tome sta to Tokica razlikuje od drugih pa da on nema pravo ici naplacivati svoju politiku, a recimo Bakir, Covic, Dodik, Radoncic, Bosic, Ivanic, Komsic itd imaju? To ti mislis da oni rade za klikere? Naravno da ne. Prema tome, sta i da je istina ta BIA (KOS) da je Tokic sve sto su izmislili? Sta onda ako je Tokic bio komunista? Sta to nema u SDU Bosnjaka? To SDU iskljucuje bosnjastvo? To Tudjman nije bio komunista? To recimo Raguz nije bio komunista? To Dodik nije bio "reformista"? To Dacic nije bio kod Milosevica? To Djukanovic nije bio komunista? To Covic se nije potpisivao cirilicom? To Milanovic nije bio komunista? Tvoja poenta pored toga sto pokazujes znakove elementarne nepismenosti?

Exentaler

sub lis 31, 2015 2:04 am

Ja znam ljude koji su svoje bosnjastvo i odanost svojoj religiji platili godinama zatvora, i koji su 92 prvi se latili puske da brane ovu zemlju.Tako da mi jedan Sejfudin Tokic, inace malo teski papan, ne moze biti uzor bosnjastva ni po cemu.A najmanje po onome sto on prica.Problem je sto on prica i nosa zastave i nema ga nigdje.Jeste prosjecan dijasporac jeste obrazovaniji, ali na zalost u ta ''udruzenja'' se primaju samo oni koji su ko i Sejfo, bosnje na glasu.

Ja govorim o covjeku koji je propali politicar, propala licnost, koju je Mustafa Resic iskoristio i nabio nogom.Ne moze se jednom guzicom' na dvije stolice, to barem svatko zna.Tukic je pravi prikaz kako covjek za vlastite interese prelazi iz jednog u drugi sistem vrijednosti, i za to ubire novac, mahajicu zastavama i pametujuci o bosnjastvu.Covjek je vjecita ''zrtva'' svi su se urotili protiv njega, jadan on sam, ne znam kako uopce zivi.Al kad se sve sabere, i dobra stvar je da se pokazalo koliki je seljacina, i kabadahija.Barem sad znamo ko je ''bosnjo parekselans''. :)

Lloyd

sub lis 31, 2015 3:16 pm

Exentaler je napisao/la:Ja znam ljude koji su svoje bosnjastvo i odanost svojoj religiji platili godinama zatvora, i koji su 92 prvi se latili puske da brane ovu zemlju.Tako da mi jedan Sejfudin Tokic, inace malo teski papan, ne moze biti uzor bosnjastva ni po cemu.A najmanje po onome sto on prica.Problem je sto on prica i nosa zastave i nema ga nigdje.Jeste prosjecan dijasporac jeste obrazovaniji, ali na zalost u ta ''udruzenja'' se primaju samo oni koji su ko i Sejfo, bosnje na glasu.

Ja govorim o covjeku koji je propali politicar, propala licnost, koju je Mustafa Resic iskoristio i nabio nogom.Ne moze se jednom guzicom' na dvije stolice, to barem svatko zna.Tukic je pravi prikaz kako covjek za vlastite interese prelazi iz jednog u drugi sistem vrijednosti, i za to ubire novac, mahajicu zastavama i pametujuci o bosnjastvu.Covjek je vjecita ''zrtva'' svi su se urotili protiv njega, jadan on sam, ne znam kako uopce zivi.Al kad se sve sabere, i dobra stvar je da se pokazalo koliki je seljacina, i kabadahija.Barem sad znamo ko je ''bosnjo parekselans''. :)

A zato pises pocetno slovo u Bosnjaka malim slovom i zato pises Bosnjaka pod navodnicima u nekom drugom komentaru, na drugoj temi? Kad vidi vraga, preko noci on sad postao od djikana, verzije karpatske ne samo "velikobosnjacki nacionalista", nego i "moralna vertikala bosnjastva"? Ta tvoja spika znas gdje jedino prolazi? Na klitoris forumu, jer da bi ona bila koliko toliko "uspjesna", moras imati moda na svojoj strani koji ce ti protivnika u diskusiji banirati bez price, prije nego te diskutant oponent razvali argumentima na proste faktore. U suprotnom, na tebi ce se redaljke raditi.

Exentaler

sub lis 31, 2015 3:29 pm

Pa da znas bosanski jezik, znao bi da se rijeci bosnjak, srbin,hrvat, bosnjacki, hrvatski, srpski, jevrejski, šanski, kineski, kinez, španac, pisu malim slovom ako nisu na pocetku recenice. Provjeri malo koje se imenice pisu malim i velikim slovom, mjesto da drzis predavanje. Ovakve likove najvise volim, koji ne poznaju jezik, a hoce Jahicev rijecnik, jer im godi rijec ''đikan'' u dnevno nacionalne rasprave da ubace. Ne moras imati administratora na svojoj strani, kad razgovaras sa nekulturnim i agresivnim ljudima. Cak i rijec vlaski '' koji si me kao uvrijedio'' ne znas znacenje i poriijeklo. A porijeklo je iz Srbije i oznacava manjinsku zajednicu Vlaha, koji imaju svoju kulturu, obicaje i tradiciju, pa cak i jezik.

Klasicni prikaz nabijedjenog nacionalno osvijestenog lika, koji da bi imao sta pametno rec, mora se pretvorit u zrtvu. TI bosnjake gledas kao zrtvu, ja ih gledam kao narod.Ne sekiraj se ti za moje redaljke, moj je otac 92 prvi branio mene, i mnogobrojna rodbina neki su cak dali i zivot u to ime . I sada 25 godina poslije rata, nisu tako razulareni kao ti. Nismo dokazali da si samo agresivan, i nekompetentan pricat o bosnjastvu, nego smo jos utvrdili da si i nepismen. Mora da je to posljedica Jahicevog rijecnika.

Natrag na “Politika”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.