Forum [ Radio Sarajevo ]

Napredna pretraga
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
22.11.2014; 15:48:00 pm
Novo na Radiosarajevo.ba
Novosti: Za sve one koji nas posjećuju putem mobilnih telefona: WAP verzija Foruma Radio Sarajeva je:
Da bi imali mogućnost pregleda linka, molimo Vas da se registrujete ili prijavite ukoliko već imate Korisnički račun.
 Str: 1 ... 73 74 75 76 77 [78] 79 80 81 82 83 ... 111   Dolje
0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu. Alati teme  
Čitanje 01.03.2012; 11:31:46 am #1925
lupinus

Odg: Halit Ergenç & Bergüzar Korel

Posto nema novi slika niti snimaka od porodice Ergenc, djevojke su pocele da prevode stare intervjue,evo  jedan iz juna 2009
Berg:
What is similar between you and Sehrazat?

-Only that, with this character, we had to share for 3 years the same body. And the fact that we are both very disciplined and principled. I love Sehrazat, but sometimes she is very irritating to me. She has done things that I would never do.

Like what?

-Well, she is very proud, perhaps because of her life in the past, which she has decided to overcome at any cost.

And what kind of person is Berguzar Korel? -I am very patient, loveable, very sensitive and a little shy. I have big problem with paparazzi who do not leave me alone, without complying with my privacy. Sometimes I feel unsecured and misunderstood. Maybe this is why I find piece with my pets. My Iranian cat is called Liqueur and the other is called Kizim (my girl in Turkish). I have a small Golden retrivar, who was called by Halit,Oğlum (my boy).

What is your biggest dream?

-To create a happy family, to have a few children, and to work as an actress until I die.

"1001 nights" is over...what's next?

-We would like with Halit to take serious rest and pay attention to each other. We recently got engaged. Will go on vacation somewhere on the sea, outside of Turkey. In Autumn I will begin to look for new projects.

What do you love to do in your spare time?

-To take pictures. I bring my camera everywhere and take pictures of everything I see. I participate in various civic projects, especially for culture, art and theater training children in different parts of the country. I love flowers, but my cats and dog ate up the most, so those who survived, I brought on the terrace.

Halit:
Halit, are there similarities between you and your character of "1001 nights" Onur?

-I like his character, this is why it was not hard to portray him. Onur, just like me, is very honest man, a little proud (he smiles), very mature and he knows what he wants in life and how to achieves it. Just like him, I do not like to share. Only a small number of very close friends have access to me.

You are not yet a father, but you play like you have already raised several children. Are you ready to be a parent?

-Kids love me, really (he loughs)! With God's help, this is the best thing in the world, but from my friends I know this is not easy and is not like a movie. Actually, now I feel ready to become a parent.

Does the story materializes in your life? Will you steal the heart of Sehrazat?

-My love with Berguzar that started on the set of "1001 nights" is the most special thing in my life. For me, this worth way more than the success of the series, more than anything else in my life.

Recently you exchanged engagement rings...so when is the wedding?

-Allah kerim, is when the God's will!

Čitanje 01.03.2012; 11:35:35 am #1926
lupinus

Za one kojima engleski nije jaca strana(uz pomoc gt)

Što je sličan između vas i Sehrazat?

-Samo da je, s tim likom, morali smo podijeliti na tri godine isto tijelo. A činjenica da smo oboje vrlo discipliniran i principijelan. Volim Sehrazat, ali ponekad je vrlo iritantan za mene. Ona je učinio stvari koje nikad ne bih učiniti.

Kao i što?

-Pa, ona je jako ponosna, možda i zbog svog života u prošlosti, što je ona odlučila da prevlada po svaku cijenu.

I kakva osoba je Berguzar Korel? -Jako sam strpljiv, loveable, vrlo osjetljiva i sramežljivo. Imam veliki problem s paparazzima koji me ne ostavljaju na miru, bez skladu s mojim privatnost. Ponekad osjećam unsecured i krivo shvaćen. Možda je to razlog zašto sam pronaći komad sa svojim kućnim ljubimcima. Moj Iranski mačka se zove liker, a drugi se zove Kizim (moja djevojka na turskom). Imam malu Zlatni retrivar, koji je nazvan po Halit i Oğlum (moj dečko).

Koji je vaš najveći san?

-Da biste napravili sretnu obitelj, imati nekoliko djece, te raditi kao glumica dok sam umrijeti.

"1001 noći" je gotova ... što je sljedeće?

-Željeli bismo s Halit da se ozbiljno odmoriti i obratite pozornost na međusobno. Mi smo nedavno zaručili. Hoćete ići na godišnji odmor negdje na moru, izvan Turske. Na jesen ću početi tražiti nove projekte.

Što volite raditi u svoje slobodno vrijeme?

-Za snimanje fotografija. Ja povesti svoju kameru svugdje i fotografirati sve što vidite. Ja sudjelovati u raznim građanskim projektima, osobito za kulturu, umjetnost i kazalište obuke djece u različitim dijelovima zemlje. Volim cvijeće, ali moje mačke i pas jeli se većina, tako da oni koji su preživjeli, donio sam na terasi.

Halit:
Halit, postoje sličnosti između vas i vaš karakter "1001 noći" Onur?

-Sviđa mi se njegov lik, to je razlog zašto nije bilo teško ga je slikati. Onur, baš poput mene, je vrlo pošten čovjek, malo ponosan (on smije), vrlo zreo i zna što želi u životu i kako to postiže. Baš poput njega, ne volim dijeliti. Samo mali broj vrlo bliski prijatelji imaju pristup mene.

Vi ste još uvijek nije otac, nego igrate kao da su već podigli nekoliko djece. Jeste li spremni biti roditelj?

-Djeca me vole, stvarno (on loughs)! Uz Božju pomoć, ovo je najbolja stvar na svijetu, ali s mojim prijateljima ja znam to nije lako i ne sviđa film. Zapravo, sada se osjećam spremna da postane roditelj.

Da li je priča materijalizira u vašem životu? Hoćete li ukrasti srce Sehrazat?

-Moja ljubav s Berguzar koja je započela na snimanju "1001 noći" je poseban stvar u mom životu. Za mene, to vrijedi daleko više nego što uspjeh serije, više nego bilo što drugo u životu.

Nedavno ste razmijenili angažman prstenje ... pa kad je vjenčanje?

-Allah Kerim, kada je Božja volja!
Čitanje 01.03.2012; 13:53:41 pm #1927
lupinus

Nove slike

Čitanje 01.03.2012; 16:19:12 pm #1928
jaja3848

Dear   lupinus                    

for new pictures , all the newness and an old information of my favorite  Halit and Berg
Čitanje 01.03.2012; 23:17:10 pm #1929
anka grnovic

Hvala mnogo za nove slike.Lepo ih je videti, naša Berguzar i Halit kao i dosad, držeći se za ruke,ona ga tako lepo gleda,voli ga,a on diplomata sa novinarima zna šta treba reći.Ovaj film će ga dosta umoriti,ali profesionalac je Halit,izdržat će,pa onda zasluženo mu želim odmor i opuštenost sa svijim sinom i dragom...
Čitanje 02.03.2012; 09:15:06 am #1930
lupinus

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=vvHxIA-xcDY" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=vvHxIA-xcDY</a>
Čitanje 03.03.2012; 12:18:31 pm #1931
lupinus

Veceras u 21.00h na Hayat TV-u film "IGRA LJUBAVI"

Film mozete i na ovom linku pogledati( sa prevodom)

Da bi imali mogućnost pregleda linka, molimo Vas da se registrujete ili prijavite ukoliko već imate Korisnički račun.
http://www.dailymotion.com/playlist/x1l0r7_carolina986_ask-geliyorum-demez/1#video=xi34ky

« Zadnja izmjena: 03.03.2012; 15:13:04 pm lupinus »
Čitanje 03.03.2012; 22:21:57 pm #1932
jaja3848

Dear Lupinus 
film is very nice. You are well chosen .       At the beginning I was a good laugh,
but then I also dropped a tear.
 The man who wore tea,  was funny. 
 Berguzar  was very lovely and Tolgahan Sayisman  was charming.

Čitanje 04.03.2012; 00:29:24 am #1933
korijen

dobar film, svega je bilo... nego nadjoh ovo na yt

i dajte pomagajte minuta treća, tridesetak sekundi, koja je ba ovo epizoda, ja se ove scene ne sjećam, a imam sve epizode snimljene... nije valjda da su rezali kod nas...
Čitanje 04.03.2012; 14:57:04 pm #1934
jaja3848

korijen    Cool        very nice moments  Onur  and Šehere   
Čitanje 04.03.2012; 15:36:33 pm #1935
Markonoc

i dajte pomagajte minuta treća, tridesetak sekundi, koja je ba ovo epizoda, ja se ove scene ne sjećam, a imam sve epizode snimljene... nije valjda da su rezali kod nas...

2 sezona garant...
Mislim da je to oko 60ete

Forum za komentiranje

Službena web stranica

Čitanje 04.03.2012; 15:39:59 pm #1936
lupinus

Nasla!
(2.40)

http://www.dailymotion.com/video/x5w9jk_binbir-gece-66-bolum-sezon-finali-1_shortfilms

Čitanje 04.03.2012; 15:50:17 pm #1937
korijen

čovječe šta su još isjekli.... aaaaaaaaaaaagggggggggggggghhhh imal ko prijevod ove scene ne skonta je?
Čitanje 05.03.2012; 15:01:20 pm #1938
lupinus

My Iranian cat is called Liqueur and the other is called Kizim (my girl in Turkish). I have a small Golden retrivar, who was called by Halit,Oğlum (my boy).

maca br.1

maca br.2

@korijen,ovu scenu su na Hayat-u prikazali,ali na netu su sve snimci sa Fox TV-a,ako me sjecanje dobro sluzi onda Seh Onuru predlaze da naprave manju svadbu,samo za porodicu i bliske prijatelje,a Onur joj kaze da ce biti onalo kako ona zeli.
Čitanje 05.03.2012; 22:55:15 pm #1939
korijen

moguće, jer ja sam negdje od vjenčanja na hayatu, već nabavila komplet seriju i počela ubrazno gledanje... tako da neke stvari nisam ni pogledala na hayatu, jer sam ih već gledala sa kompleta... baaahhhh jesam baksuz...
Čitanje 06.03.2012; 17:40:49 pm #1940
Markonoc

1001 noć, sažetak prve sezone:

Kod:
http://www.wupload.com/file/2665262942/Gotovi_film.wmv

1. DIO za online gledanje:

« Zadnja izmjena: 06.03.2012; 17:56:13 pm Markonoc »

Forum za komentiranje

Službena web stranica

Čitanje 06.03.2012; 19:19:49 pm #1941
lupinus

U subotu 10.03 u 21.00h na Hayat-u Halitov film "PRVA LJUBAV"
Čitanje 08.03.2012; 08:18:05 am #1942
Markonoc

Svim dragim prijateljicama, posjetiteljicama, korisnicama i svima koje su vjerne ovoj temi želim sretan 8. MART!

Forum za komentiranje

Službena web stranica

Čitanje 08.03.2012; 12:08:46 pm #1943
lupinus

Hvala @Markonoc ,evo nesto i od mene
Čitanje 08.03.2012; 14:48:32 pm #1944
lupinus

Mislim da su slike nastale prije snimanja serije BG

« Zadnja izmjena: 08.03.2012; 20:13:47 pm lupinus »
Čitanje 08.03.2012; 16:16:48 pm #1945
jaja3848

Hvala @Markonoc ,evo nesto i od mene

My dear Lupinus.  
For you

Čitanje 08.03.2012; 16:25:08 pm #1946
jaja3848

Dear Lupinus,

This should be a nice flower, but I failed. Sorry 
Čitanje 08.03.2012; 18:46:52 pm #1947
korijen

cure sretan osmi mart...
Čitanje 10.03.2012; 12:05:59 pm #1948
lupinus

Halitov film "ILK ASK" sa engleskim prevodom
prvi dio
http://www.facebook.com/video/video.php?v=3434156851688

drugi dio
http://www.facebook.com/video/video.php?v=3434372377076
(10.42 Halit u akciji )
treci dio
http://www.facebook.com/video/video.php?v=3434573782111

cetvrti dio
http://www.facebook.com/video/video.php?v=3436182742334

peti dio
http://www.facebook.com/video/video.php?v=3436690475027

sesti dio
http://www.facebook.com/video/video.php?v=3436872319573

Film je dobar ,ja sam se i  Sad, Halit mi je bolji bez kose,mislim da u RL ima puno vise Kemala nego Onura
Čitanje 10.03.2012; 20:37:21 pm #1949
korijen

hahaha vid šiškoslava a i brci su samo takvi... ne do bog da je ko kemal  u rl... pogotovo u ovoj desetoj minuti... hahahah
« Zadnja izmjena: 10.03.2012; 20:41:07 pm korijen »
 Str: 1 ... 73 74 75 76 77 [78] 79 80 81 82 83 ... 111   Gore
Skoči na: