Forum [ Radio Sarajevo ]

Napredna pretraga
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
29.11.2014; 01:45:22 am
Novo na Radiosarajevo.ba
Novosti: Za sve one koji nas posjećuju putem mobilnih telefona: WAP verzija Foruma Radio Sarajeva je:
Da bi imali mogućnost pregleda linka, molimo Vas da se registrujete ili prijavite ukoliko već imate Korisnički račun.
 Str: 1 ... 24 25 26 27 28 [29] 30   Dolje
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu. Alati teme  
Čitanje 04.05.2010; 19:34:41 pm #700
irfan2

Odg: Grupe za ovogodišnju Ligu prvaka

Da bi imali mogućnost pregleda linka, molimo Vas da se registrujete ili prijavite ukoliko već imate Korisnički račun.

akutni smrtni slučaj.
Čitanje 04.05.2010; 20:02:40 pm #701
Saian

ja danas zamalo napisah post u tom nekom smjeru, dze si super-Dad Mourinho bez da sam znao za ovu granatu mu u njega , al necu reko bice da sam hejter, jos prema ovom jadu, prije bih se za guz'Cu uJo 

A human being should be able to change a diaper, plan an invasion, butcher a hog, conn a ship, design a building, write a sonnet, balance accounts, build a wall, set a bone, comfort the dying, take orders, give orders, cooperate, act alone, solve equations, analyze a new problem, pitch manure, program a computer, cook a tasty meal, fight efficiently, die gallantly. Specialization is for insects. - RH
Čitanje 05.05.2010; 00:11:50 am #702
hanni b.

Citat:
Guardiola is married to Cristina Serra, whom he met the first time in a clothing store when he was 18. The couple have three children: Maria (born 28 December 2000), Màrius (born 2003) and Valentina (born 5 May 2008).

djizs krajst doh ovo nisam znala

nisam ni ja
al neka, govori samo njemu u prilog, je l' tako? mislim, nije sad da ti i ja STVARNO gajimo neku nadu 

Kad se taj prostre po ekranu, ja se ovamo,vjerujte mi na riječ, prospem na svom kauču, možeš me komotno špahtlom skupljat, jer kad on tom svojom rukom počne mazno razgrtati njen (nije više važno ni koja je) pramen kose, pa ga stane raščešljavati prstima što pletu mustru zavodljivu toliko da moraš zažmiriti, jer te ubija, ili kad tom svojom rukom, otežalom od prstenja što ispisuju gravuru moći, koja je snažna i meka istovremeno, obuhvati njenu bradu i podigne je ko prašku s poda, u plavetne sfere svog „hebozovnog“ pogleda, pa kad još glasom, koji izvuče odnekud iz najdubljih ponora svoje duše, kaže u polutami ask, i cenem, smlave te i prsti i mustra, pogled i glas, snagom strujnog udara, mrak te obuzme. Postidiš se samog sebe, svoje slabosti, svoje dijagnoze: kroničnog i nepopravljivog ovisnika.
Čitanje 05.05.2010; 11:43:43 am #703
omar little

nisam ni ja
al neka, govori samo njemu u prilog, je l' tako? mislim, nije sad da ti i ja STVARNO gajimo neku nadu 

da u prilog govori puno eh, sad, pa nije da gajimo nadu al' ono... iznenadilo me svejedno  

tako je haman i u životu inače muško nemora imat muda, al žensko htjelo ne htjelo mora, pa makar i zbog tog da istrpi batine.
Čitanje 05.05.2010; 12:29:22 pm #704
poprecnoPrugasta

offtopic grande 
Čitanje 05.05.2010; 12:30:50 pm #705
omar little

offtopic grande 

sto offtopic pa, vidi ti takticara mudrog...

tako je haman i u životu inače muško nemora imat muda, al žensko htjelo ne htjelo mora, pa makar i zbog tog da istrpi batine.
Čitanje 05.05.2010; 12:33:37 pm #706
poprecnoPrugasta

jel mislis da gvardiola nema ljubavnicu  Kolutanje ...ili, ko jos danas nema ljubavnicu ...teske teme 
Čitanje 05.05.2010; 18:44:14 pm #707
Saraswati

offtopic grande 

sto offtopic pa, vidi ti takticara mudrog...

samo da konstatiram da imash rejt jednak broju postova ne diraj

Na Marsu ima života. Ali to je samo hipotenuza.
Čitanje 05.05.2010; 18:46:06 pm #708
Tessa

Cuj ne diraj 

Čitanje 05.05.2010; 21:36:15 pm #709
Tutiki

Svaku ćete temu pretvoriti u cipelice, sise i obrijana-neobrijana-poluobrijana prsa... 

jer balija je vazda kriv i vazda je mudzahedin, a znamo da je manji kada glasa za izetbegovica pleme a veci je kad glasa za bogica bogicevica recimo.
Čitanje 05.05.2010; 22:28:35 pm #710
rikardoreis

ili šta se danas krčkalo kod gvardiole 

pa da se od smeha zacenim
ko Bog, kada je tajno
skov'o
od svojih strasti ljude.
Čitanje 05.05.2010; 22:29:36 pm #711
Tutiki

Ibrahimović jeo svinjetinu za ručak, naprimjer. 

jer balija je vazda kriv i vazda je mudzahedin, a znamo da je manji kada glasa za izetbegovica pleme a veci je kad glasa za bogica bogicevica recimo.
Čitanje 06.05.2010; 11:51:31 am #712
omar little

Svaku ćete temu pretvoriti u cipelice, sise i obrijana-neobrijana-poluobrijana prsa... 

ali zato si ti tu da temi das trazenu dozu kvalitete i ozbiljnosti, zar ne?

Čitanje 06.05.2010; 11:58:21 am #713
kimberli

sa pokojom slicicom ljuCkog izmeta, te hanke, ganica i poroda mu 

U subotu kasno naveče ili, možda, u nedjelju rano ujutro, ne sjećam se tačno, Kimberley i ja, nakon cjelovečernje “lude zabave za dvoje” prije nego što odemo na spavanje spremamo rusvaj koji smo po stanu napravili.Ona sklanja rekvizite i kostime sa poda i kauča, a ja gasim muziku i “romantično osvjetljenje”.
Čitanje 06.05.2010; 11:59:53 am #714
Tutiki

sa pokojom slicicom ljuCkog izmeta, te hanke, ganica i poroda mu 

Otkud ti da je ljuЦki? 

I ispade da su Hanka, Ganić i ganićad neki povezan niz?  Smiley

Čitanje 06.05.2010; 12:04:49 pm #715
kimberli

pa u necijoj glavi ocito jesu...

valjda istih onih koji se poslije bezocnog trolanja po svakoj jebenoj temi, od kuhanja do cuka, sada nasli prozvani da komentarisu glede sjebavanja tema   

pokupili dosljednos' i principijelnos' od NS valjda

U subotu kasno naveče ili, možda, u nedjelju rano ujutro, ne sjećam se tačno, Kimberley i ja, nakon cjelovečernje “lude zabave za dvoje” prije nego što odemo na spavanje spremamo rusvaj koji smo po stanu napravili.Ona sklanja rekvizite i kostime sa poda i kauča, a ja gasim muziku i “romantično osvjetljenje”.
Čitanje 06.05.2010; 12:12:45 pm #716
Tutiki

A ti ne trolaš... Uvijek pišeš isto u 'ajmo reći ozbiljnim temama: analiziraš onog što je nešto napisao a ne šta je napisao... Ali forum služi i tome... 

Čitanje 06.05.2010; 12:15:04 pm #717
kimberli

de sad skoci i deaktiviraj se 

Čitanje 06.05.2010; 12:17:18 pm #718
Tutiki

Ha ja... ja trolam otvoreno, ti nešto pametuješ...

Čitanje 06.05.2010; 12:23:37 pm #719
kimberli

Čitanje 06.05.2010; 12:27:34 pm #720
Mo_Sacirbey

Dream on, march on, our day will come! 

"I vi ćete kazneno odgovarati jer huškate ljude. Niste svjesni u što upadate!"
Čitanje 06.05.2010; 12:36:19 pm #721
Tutiki

Šta, potpisala za Barcelonu?

Čitanje 06.05.2010; 13:53:19 pm #722
Saian

aha ha 

Ribery loses appeal against ban

Citat:
Bayern Munich's French international playmaker Franck Ribery lost his appeal to UEFA against a three match ban, European football's governing body said after a hearing here.

Ribery is set to miss the Champions League final against Inter Milan on 22 May after the ban was imposed when he was sent off for a foul in the semi-final first leg clash with Lyon.

"The appeals body has fully upheld the initial decision made by the body of first instance, the UEFA control and disciplinary body, and has confirmed the three match suspension of Franck Ribery in UEFA club competitions," said UEFA spokesman Robert Faulkner.

"Having served one match, the semi-final second leg game between Olympique Lyonnais and Bayern Munich on 27 April, the player will now miss the UEFA Champions League final on 22 May and the next UEFA club competition match for which he is eligible," he added.

However, Faulkner said Ribery could lodge an appeal against the latest ruling at the Court of Arbitration for Sport (CAS) in Lausanne. Bayern chairman Karl-Heinz Rummenigge claimed UEFA's decision was too harsh and said the club intended to appeal to CAS, possibly next week.

"We think that this is far too harsh a decision," he told journalists in Nyon. "We're not happy with the decision here."

Bayern argued that Ribery had committed "foul play or a gross foul" and did not merit the three match suspension invoked for a serious offence. UEFA officials believe his tackle on Lyon striker Lisandro Lopez was dangerous.

"The court unfortunately did not follow our argument. It in principle upheld the decision in the first instance, that is a three game ban," said Rummenigge.

A stony-faced Ribery did not comment as he emerged from the basement meeting room at UEFA's lakeside headquarters. "He is of course disappointed and very sad, but as we said... we will appeal," Rummenigge explained.

The French player was shown a straight red card for treading on Lopez's foot in the first-leg semi-final against Lyon last Wednesday, which Bayern won 1-0 in Munich. He then missed last week's 3-0 second-leg win while serving the first part of his ban.

A human being should be able to change a diaper, plan an invasion, butcher a hog, conn a ship, design a building, write a sonnet, balance accounts, build a wall, set a bone, comfort the dying, take orders, give orders, cooperate, act alone, solve equations, analyze a new problem, pitch manure, program a computer, cook a tasty meal, fight efficiently, die gallantly. Specialization is for insects. - RH
Čitanje 06.05.2010; 13:54:59 pm #723
Tutiki

Kako su besmislene te žalbe... Niko nije lud da prihvatanjem žalbe dokaže kako su mu sudije glupe... 

Čitanje 06.05.2010; 14:04:47 pm #724
poprecnoPrugasta

tutiki, hajd iskreno, jel ti navijas za milan  imam neki filing hihihi
 Str: 1 ... 24 25 26 27 28 [29] 30   Gore
Skoči na: