Forum [ Radio Sarajevo ]

Napredna pretraga
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
21.10.2014; 22:07:37 pm
Novo na Radiosarajevo.ba
Novosti: Za sve one koji nas posjećuju putem mobilnih telefona: WAP verzija Foruma Radio Sarajeva je:
Da bi imali mogućnost pregleda linka, molimo Vas da se registrujete ili prijavite ukoliko već imate Korisnički račun.
 Str: [1] 2 3 4 5 6   Dolje
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu. Alati teme  
Čitanje 21.04.2009; 20:56:06 pm #0
nedim

Tasim Kucevic osamario zenu i napao novinarku pred kamerama

Ima li ljudi ovo igdje?
Da li ima iko hrabrosti da odvali ovoga idiota ili ove njegove tjelohranitelje?
Imali ista od ove pravne i JEBENE drzave?
Neka je na cast sudijama, Brankovicu, Tihicu, policiji MUP KS, MUP FBiH i svima drugima.

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=u2IpXuKWP7U" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=u2IpXuKWP7U</a>

Da bi imali mogućnost pregleda linka, molimo Vas da se registrujete ili prijavite ukoliko već imate Korisnički račun.
Donirajte UNHCR!
Ne zaboravimo da su i nama pomagali 1992 - 1995
Čitanje 21.04.2009; 21:03:10 pm #1
_BosanaC

Odg: Tasim Kucevic osamario zenu i napao novinarku pred kamerama

Sta velis, mi cemo u Evropu? 

Ja nis' u ovo ne vjerujem dok se Reis ne oglasi 

on je doktorirao facijalnu ekspresiju i zaista je u ovoj epizodi bio poseban. da spomenem i ono kad se on prisjeca svega sto mu je isabela izgovorila. moram priznati da se nakon ove epizode vise nego ikad veselim kolazima. puno halita i puno malkoca!
Čitanje 21.04.2009; 21:05:39 pm #2
nedim

Imam tako los osecaj nakon ovoga klipa u zelucu, da ti ne mogu opisati.
Takva me je nervoza safatala, a sve sebi govorim da niko nije vrijedan mojih zivaca.

Donirajte UNHCR!
Čitanje 21.04.2009; 21:07:22 pm #3
_BosanaC

Imam tako los osecaj nakon ovoga klipa u zelucu, da ti ne mogu opisati.
Takva me je nervoza safatala, a sve sebi govorim da niko nije vrijedan mojih zivaca.

Nemoj tako bolan... On je NAS... Covjek, dzematlija, biznismen... Allahom se covjek zakleo da je to namjestaljka, nije sala drug moj!

on je doktorirao facijalnu ekspresiju i zaista je u ovoj epizodi bio poseban. da spomenem i ono kad se on prisjeca svega sto mu je isabela izgovorila. moram priznati da se nakon ove epizode vise nego ikad veselim kolazima. puno halita i puno malkoca!
Čitanje 21.04.2009; 21:11:13 pm #4
nedim

Nakon ovoga klipa fakat sam izgubio i zadnju nadu da imamo bilo kakvu, ali fakat bilo kakvu pravnu drzavu.
Nakon ovoga klipa zaista vidim da nema smisla da se covjek vise bori za bilo sta ili da bilo koga ubjedjuje u neke stvari.
Ovo je zalostno, ovo je dno dna  Sad Sad Sad

Donirajte UNHCR!
Čitanje 21.04.2009; 21:20:02 pm #5
_BosanaC

Kakva crna nada... Da nam je samo RS ukinuti i Dodika ocerati, sve bi bolje bilo.

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=udhqd2dub_A" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=udhqd2dub_A</a>

Čitanje 21.04.2009; 21:36:04 pm #6
Sistem

Stidan
 a ovi balvani okolo?
 a murija?
 Stidan
Čitanje 21.04.2009; 21:37:35 pm #7
nedim

Stidan
 a ovi balvani okolo?
 a murija?
 Stidan

Ovi balvani okolo su njegovi tjelohranitelji koliko sam ja shvatio, a njihov zadatak je bio vjerovatno da namlate novinarku, jer su tako hrabri.

Donirajte UNHCR!
Čitanje 21.04.2009; 21:45:55 pm #8
_BosanaC

Njihov zadatak je da cuvaju njega od novinarke, te da paze da njemu valjda murija ne pridje.

A zadatak murije je da cuvaju sistem, a sistem je sud.

Čitanje 21.04.2009; 21:47:34 pm #9
Sistem

Njihov zadatak je da cuvaju njega od novinarke, te da paze da njemu valjda murija ne pridje.

A zadatak murije je da cuvaju sistem, a sistem je sud.

e poserem se ja na sistem

Čitanje 21.04.2009; 21:50:26 pm #10
nedim

Tasim Kučević nije zadržan u pritvoru nakon incidenta koji se dogodio u krugu Suda BiH, rekao je Srni portparol MUP-a Kantona Sarajevo Dragan Mioković.

Prije nego što je drugostepenom presudom Apelacionog vijeća Suda BiH osuđen na 12 godina zatvora zbog trgovine ljudima i pranja novca, Kučeviće je danas u dvorištu ove pravosudne institucije udario tetku djevojke koja je bila žrtva njegovih kriminalnih aktivnosti.

Kučević je napao i novinarku Federalne televizije Vildanu Duran, koja je pokušala da odbrani ženu koju je udarao.

"Incident se dogodio unutar kruga Suda BiH. Nakon razgovora predstavnika Suda i Tužilaštva dogovoreno je da taj incident preuzme tužilac Kantonalnog tužilaštva Sarajevo", rekao je Mioković.

On je naveo da je kantonalni tužilac naložio MUP-u Kantona Sarajevo da se Kučević pozove u policiju, gdje je od njega uzeta pismena izjava na okolnosti krivičnog djela nanošenje lakih tjelesnih povreda, kao i od oštećenih M.S. i novinarke Vildane Duran.

Prema njegovim riječima, Kučević je nakon toga pušten.
(SRNA)

Evo sada, nakon ovoga incidenta sam shvatio da mi nemamo drzave, ali bas nikakve drzve. Bosna je fakat prestala da postoji pustanjem ovog konja na slobodu nakon ovakvog incidenta. Da, policija je bila tu, ali da njega zastiti od novinarke.
Hajdemo ljudi, trazimo smjenu nadleznih u MUP-u Kantona Sarajevo i svih drugih koji su odgovorni za ovakvo ponasane.
Zar nije dosta Denis, zar nije dosta toliko ubistava, pljacki, oslobadjanja kriminalaca?

Donirajte UNHCR!
Čitanje 21.04.2009; 21:59:56 pm #11
kneesaa

ovo je strasno da strasnije ne moze biti.

ako su ga pustili da slobodno hoda - tasim je do sada vec u nekoj dalekoj zemlji i smije se svima u brk.
ako se ovako smije ponasati prema zeni na javnom prostoru pred samim sudom bosne i hercegovine, mogu onda samo zamisliti sta su sve njegove zrtve - zrtve njegovog kriminala i nasilja dozivljavale u njegovim prostorijama.

ovo je uzasno, stravicno i sramotno. trebao je biti uhapsen odmah na licu mjesta - u najmanju ruku zbog krsenja zakona o narusavanju javnog reda i mira, i onda da mu se prisije i tuzba zbog krsenja zakona o ravnopravnosti spolova.

ko ce ga ganjati na kantonalnom u sarajevu? tuziteljica dijana kajmakovic je presla u sud bih, a jedina je imala hrabrosti ovakve idiote opaliti zakonom.

uzas!! sramota!!

a jos mi je uzasnija ova jezicka tvorevina "incident". znaci incident je ako zenu osamari na javnom prostoru, pod nadzorom policije, kamera i ostalih sprovoditelja zakona. nasilje bi vjerovatno bilo samo u slucaju da ju je na licu mjesta ubio.

sram ih i stid bilo.

podrska ovoj zeni i novinarki!!!!!

Sometimes you have to be a bitch to get things done
Čitanje 21.04.2009; 22:02:53 pm #12
nedim

Po meni najvise krivnje pored ovoga idiota snosi MUP KS i njegovi lideri. Odmah traziti smjenu istih ili sankcije onima koji su ga pustili.
Policajcima koji su mirno gledali ovakav sramotan cin za citavu drzavi, bez obzira na sve dati suspenziju.
Zeni i novinarki angazirati najbolje advokate u zemlji, neka ga tuze za sve sto ima i nema.

Donirajte UNHCR!
Čitanje 21.04.2009; 22:07:37 pm #13
elkobh

E moj Nedime ti još bio optimista, šta reći nakon svega, pravo lice države pravnog sistema, naopako sve ... naprosto da ostaneš bez teksta ... i meni se želudac više puta prevrnuo...

"Živi kako možeš, kad ne možeš onako kako hoćeš."
Čitanje 21.04.2009; 22:09:46 pm #14
nedim

E moj Nedime ti još bio optimista, šta reći nakon svega, pravo lice države pravnog sistema, naopako sve ... naprosto da ostaneš bez teksta ... i meni se želudac više puta prevrnuo...

E moj elko, ja evo pijem tablete za smirenje, jer ne mogu da vjerujem, ne mogu da dodjem sebi  Sad

Donirajte UNHCR!
Čitanje 21.04.2009; 22:13:09 pm #15
Kekec

Po meni najvise krivnje pored ovoga idiota snosi MUP KS i njegovi lideri. Odmah traziti smjenu istih ili sankcije onima koji su ga pustili.
Policajcima koji su mirno gledali ovakav sramotan cin za citavu drzavi, bez obzira na sve dati suspenziju.
Zeni i novinarki angazirati najbolje advokate u zemlji, neka ga tuze za sve sto ima i nema.

Policajcu plata 600 Km a i boji se decertifikacije

Slažem se da novinarki i ženi treba pomoći da nađu najboljeg advokata, ionako će krkan dobiti pomilovanje nakon odslužene tri godine.

"I kada ćuti, Elvis vodi program"
Čitanje 21.04.2009; 22:14:13 pm #16
kneesaa

ovdje vise tablete za smirenje ne pomazu.

ovdje samo pomaze puska i sjekira.

nigdje ne mogu da nadjem nikakvo saopstenje osude ovakvog cina i poziv da se ovaj nasilnik uhvati i najstroze kazni.

ovo je najgori oblik nasilja koji se desio upravo pred ocima sudstva, tuziteljstva, policije - onih koji bi trebali da zastite zrtve.

da li je izdata tjeralica sa tasimom? da li je granicna policija upozorena da ne smije da izadje iz zemlje?

uzas nad uzasima!!!!!!!!!

nulta tolerancija za nasilje - to nama treba!!!!!!

samo od ovih nasih zabokrecnjackih politicara niko nema hrabrosti da to potpise!!!!!!

Čitanje 21.04.2009; 22:17:27 pm #17
elkobh

ih nema sopštenja do sutra.. gdje će neki reći da je to odlična fotomontaža u režiji FTV ... možda da kažu kako je montaža odrađena u nekom od studija PIXARa hehe...ma kakva policija ... sad se vidi koje vlast ...

"Živi kako možeš, kad ne možeš onako kako hoćeš."
Čitanje 21.04.2009; 22:19:16 pm #18
nedim

Gospodo: Krivi smo mi!
Glasali smo za one koji ovo dopustaju. Dok nam prudom, dejtonom i aprilskim paketom dizu nerve, stres i zivce, kradu nas iza ledja, kriminalcima omogucavaju da udaraju zene i pri tome ih puste. Krivi smo mi sto ne skinemo sa vlasti ministre u Vladi Kantona Sarajevo, prvo MUP, pa sve ostalo!

Zasto se sada ne oglase doticni, zasto ne osude ovaj zlocin protiv osnovnih ljudskih prava.
Gdje su sada Naša stranka, SDP, LDP i slicni sa osudama i pozivima na bunt i na revoluciju? Na ove druge i ne racunam kao "uracunjljive".

Jesu li se i oni prepali Tasima, pa nishta ne smiju da kazu?

Hajde ljudi, hajde pozivite nas na proteste, na socijalne nemire, na smijenjivanje vlasti i svega u ovoj drzavi.

Hajde ljudi, povedite ovaj jadan narod u revoluciju!

Donirajte UNHCR!
Čitanje 21.04.2009; 22:21:29 pm #19
kneesaa

ja za ovo nisam glasala!!

sad procitah da tasim ima neki blog, ili postoje neki bogovi koji hvale njegov lik i djelo?Roll Eyes ne mogu da vjerujem.

odoh povracati!!!!!!

Čitanje 21.04.2009; 22:22:33 pm #20
nedim

ja za ovo nisam glasala!!

sad procitah da tasim ima neki blog, ili postoje neki bogovi koji hvale njegov lik i djelo?Roll Eyes ne mogu da vjerujem.

odoh povracati!!!!!!

Ako je to istina, fakat prestajem da koristim internet  Blink

Donirajte UNHCR!
Čitanje 21.04.2009; 22:25:52 pm #21
kneesaa

Ako je to istina, fakat prestajem da koristim internet  Blink

nedo - istina je - nasla sam taj blog - covjeka zovu kraljem siromaha :

nadam se da ce se posteni narod porijeklom iz sandzaka ograditi od ovog idiota kojeg predstavljaju kraljem

Čitanje 21.04.2009; 22:29:36 pm #22
nedim

Ja cekam bilo kakvo saopstenje ili je u pitanju kako ranije rekoh: Strah od Tasima!

Donirajte UNHCR!
Čitanje 21.04.2009; 22:34:14 pm #23
_BosanaC

Urbana legenda je kako je policajcima u Sarajevu plata 600KM! Urbana legenda i cista laz i izmisljotina izmisljena zato da bi opravdali svoj pasjaluk i ne rad!

Imam jako bliskog prijatelja koji je policajac u PU Novi Grad, prasinar po zargonski, koji ima sa toplim obrokom i naknadom za prevoz malo preko 1600KM sa srednjom strucnom spremom!

Znaci, suplja prica!

U krajnjem slucaju, bio je nedavno nekakav komesar necega, nema ni par mjeseci, koji je rekao kako je najniza plata naj obicnijeg drota u SA kantonu 1400KM!

I ovo je fakat izgovor ravan onom "neka, nas je" i slicnim nebulozama 

Čitanje 21.04.2009; 22:34:42 pm #24
kneesaa

ne kontam - sve vijesti kazu da je zadrzan u pritvoru?

narod na forumima osudjuje ovog kretena i traze reakciju vlasti i organa gonjenja.

Str: [1] 2 3 4 5 6   Gore
Skoči na: